komunikat prasowy

Drużyna RAFAKO wraca z tarczą z Mistrzostw Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB Tauron Cup 18 maja 2013

W dniu 18 maja w Krakowie odbyły się V Mistrzostwa Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB Tauron Cup. W zawodach, które rozgrywane były w ramach ogólnopolskiego cyklu Skandia Maraton Lang Team, wzięła udział 9-osobowa drużyna Rafako. Startująca po raz drugi w tych mistrzostwach reprezentacja RAFAKO zajęła w klasyfikacji drużynowej znakomite III miejsce.

W dniu 18 maja w Krakowie odbyły się V Mistrzostwa Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB Tauron Cup. W zawodach, które rozgrywane były w ramach ogólnopolskiego cyklu Skandia Maraton Lang Team, wzięła udział 9-osobowa drużyna Rafako.

Startująca po raz drugi w tych mistrzostwach reprezentacja RAFAKO zajęła w klasyfikacji drużynowej znakomite III miejsce. Lepsze od naszej ekipy okazały się tylko drużyny PGE Dystrybucja i Tauronu.

W Mistrzostwach Energetyków wzięło udział 31 drużyn i 127 zawodników reprezentujących firmy z branży energetycznej, a w całych krakowskich zawodach Skandia Maraton wystartowała rekordowa ilość ponad 1600 zawodników! Wspaniała pogoda i urozmaicona trasa sprzyjały dynamicznej rywalizacji. Uzyskane czasy były zdecydowanie lepsze od ubiegłorocznych, a nasi zawodnicy zajęli bardzo wysokie miejsca w klasyfikacjach indywidualnych. Łukasz Woźniakowski z Zakładu Elektrofiltrów w Pszczynie obronił tytuł Mistrza Energetyków z ubiegłego roku, a na podium stanął również Łukasz Filipczak z Biura Projektowego w Raciborzu.