komunikat prasowy

RAFAKO WICEMISTRZEM POLSKI 11 stycznia 2011

W dniach 6-9 stycznia w 2011 r. w Ustroniu odbyły się XII Mistrzostwa Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim. Drużyna RAFAKO zdobyła tytuł wicemistrza Polski.

W tegorocznych mistrzostwach uczestniczyło prawie 230 osób z 32 firm. Tym bardziej więc cieszy drugie miejsce rafakowskiej drużyny, która po raz pierwszy w historii imprezy znalazła się w pierwszej trójce.
Na podium stanęli również zawodnicy reprezentujący RAFAKO indywidualnie: Małgorzata Matysek w kat. K2 (2 miejsce) oraz Krzysztof Matysek w kat. M3 (3 miejsce).

Krzysztof Matysek w kat. K3 zdobył zajął III miejsce

Krzysztof Matysek w kat. K3 zdobył III miejsce

Wśród pań w pierwszej dziesiątce uplasowały się startujące w kat. K3: Janina Lipińska (4), Regina Kolos (5) Alina Piechula (6) oraz w kat. K1: Joanna Tekely-Cieślik (6). W pierwszej dziesiątce panów znaleźli się startujący w kat. M1: Marcin Wojtyczka (8) oraz Łukasz Noga (9).